
Uz sarunu tiekamies ar biedrības «Valmieras pilsētas pensionārs» vadītāju INĀRU ALLIKU, kā arī biedrības kultūras darba organizētāju INDRU PRANCĀNI.
Stāsta Indra Prancāne: «Kā vienmēr cenšamies būt aktīvi. Nupat, 20. jūnijā, atzīmējām vasaras saulgriežus. Pasākums notika tepat, biedrības pagalmā, mums spēlēja gan pašu šlāgergrupa «Džambulaja», gan dejoja Valmieras Valsts Pārgaujas ģimnāzijas tautisko deju kolektīvs, kas šogad dosies arī uz Dziesmu un deju svētkiem.
PENSIONĀRU BIEDRĪBĀ IET AKTĪVI, tā saka Indra Prancāne (no kreisās) un Ināra Allika. Ārijas Romanovskas foto