Pēc būtības parastu darba ņēmēju jau tas maz satrauc, jo viņš ierauga vien to, kas ik mēnesi iekrīt viņa bankas kontā un cik viņš var atļauties tērēt.
Pašlaik notiek stāšanās skolās, koledžās un augstskolās, bet brīžiem visvairāk mulsina tas, ka «vidēji» smadzeņu un saskarsmes darba samaksa gan joprojām nekā nav saistīta ar to, cik var nopelnīt prasmīgs cilvēks ar savām rokām. Neteikšu, ka tur nevajag zināšanas un pieredzi, bet tomēr…