
Šogad, 4. augustā, Ilmāram Lāzo bija 85. dzimšanas diena, un, kā jokoja koristi, ja diriģents nenāk pie kora, tad koris iet pie diriģenta, tāpēc piektdienas pievakarē «Imantas» vīru mobilākā daļa devās uz Stacijas ielu, lai ar skanīgām dziesmām sveiktu dižo jubilāru un izrādītu cieņu viņa darba mūžam, ar kuru daudziem koristiem bijis ilgs kopīgais ceļš. Vīriem bija svarīgi, lai sirmais mūziķis sajustu, ka viņa devums mūzikā ir aizvien klātesošs un novērtēts.
«NU JŪS, VEČI, MANI PĀRSTEIDZĀT, ES TO NEGAIDĪJU!» priecīgs teica jubilārs Ilmārs Lāzo.