
Padomju laikos 1962. gadā Burtnieku baznīca tika slēgta un draudze likvidēta. Gan baznīca, gan tai piederošās ēkas tika nolietotas, izlaupītas un izpostītas.
Burtnieku draudze ir pirmā atjaunotā draudze Latvijā, 1988. gada 20. augustā sākās arī baznīcas un tās kompleksa ēku atjaunošana.
SVINĪGAJĀ DIEVKALPOJUMĀ. To atklāja (no labās) Edijs Kalekaurs, Aldis Kalcenavs un Andis Smilga. Foto no Burtnieku draudzes svētku arhīva