
«Izsauca! Nekas neatlika, bija uz Dobeli jābrauc!» – tā, tiekoties rudenīgos toņos iekrāsotajā ābeļdārzā, «Liesmai» teica Guntis, bet Vizma papildināja, ka pasākums Dobelē bijusi nozarei vērtīga un kupli apmeklēta tikšanās. Abi saimnieki likās pacilātā garastāvoklī. Uzzinājām labās omas iemeslu – iepriekšējā vakarā pilnībā pabeiguši šā – saimniecības jubilejas gada – bagātās ābolu ražas novākšanu.
ĀBEĻDĀRZĀ. Abi ar Ābolu ordeni godalgotie augļkopji – Vizma un Guntis Puteņi. Nu arī viņi pamatoti ir ierindoti Latvijas augļkopības nozares labāko pulkā. Ārijas Romanovskas foto