
Festivāla programma iekļauj arī Erasmus+ kombinēto intensīvo programmu studentiem, tā sākās nedēļas sākumā. Taču festivāls tika atklāts 15. oktobrī ar 14. studentu zinātnisko konferenci, kurā dalībniekus sveica rektore Agnese Dāvidsone un akadēmiskā prorektore Ieva Zaumane, novēlot radošumu, zinātkāri un veiksmi pētniecībā.
Konferencē «Society. Technology. Solutions» studenti prezentēja pētījumus par jauniešu līdzdalību, komunikāciju, tūrismu, kultūras mantojumu, tehnoloģijām un inovācijām – no papildinātās realitātes un drošības sistēmām līdz mākslīgajam intelektam. Tajā piedalījās jaunie pētnieki no Latvijas, Polijas, Ungārijas, Ēģiptes, Rumānijas un Austrijas, apliecinot, ka zinātne vieno pāri valstu robežām.
REĢISTRĀCIJAS PROCESS uz konferenci «Society. Technology. Solutions». Ārijas Romanovskas foto