
Burzma, čalas, apskāvieni, arī zīmju valodā pateikti sveicieni piektdien skanēja senajā izglītības iestādē. Pirms pusotra gadsimta skolu veidoja stipri un drosmīgi cilvēki. Ja uz šo faktu paraugās mūsdienu acīm, tad sanāk tā, ka toreiz Valmieras apriņķa Ozolmuižas grāfa Mellina meita Emma Mellina bija viesojusies Drēzdenē un Leipcigā, iepazinusies ar kurlmēmo skolām un pieredzi atveda uz Vidzemi, nolemjot arī pie mums atvērt kurlmēmo skolu. Tā sākas šis senās un joprojām ļoti vajadzīgās mācību iestādes stāsts. Skolēnu skaits no astoņiem bērniem izaudzis līdz 350.
SKOLA, kas palīdz Latviju veidot labāku, jo katrs cilvēks, katrs bērns ir vērtība, un viņam vajadzīgs izglītības ceļš. Fotomirklis no svinīgā pasākuma, kas notika aizvadītajā piektdienā. Uģa Brālēna foto