Žēl, bet tā jau kļuvusi par aksiomu mūsu ikdienā. Kamēr ziemeļu kaimiņi visu mēģina izdarīt ātrāk un valstij izdevīgāk, tikmēr mūsējie muļļājas tā, ka maz neliekas, teju katrā situācijā labo ausi mēģinot pakasīt vismaz ar kreiso roku, ja ne vēl kāju…
Nupat Dienas Biznesā bija izklāstīts igauņu uzņēmēja ērkšķainais ceļš 54 dienu garumā, lai Latvijā nodibinātu savu uzņēmumu – SIA. Līdz šim igaunis jau līdzdarbojies vairākos Latvijas uzņēmumos, tagad grib ar savu kapitālu mūsu valstī strādāt pats.