
Latvijas Pasts izdevis jaunu pastmarku un aploksni par godu Valmieras teātra simtajai gadadienai. Uz pastmarkas attēlota teātra jaunā ēka, kāda tā būs pēc vērienīgās rekonstrukcijas, bet uz aploksnes ir tā senā koka māja, kuru cauri laikam atceramies kā Valmieras teātri, kur iestudēja Pēteris Lūcis, Anna Lācis, bet vēlāk Oļģerts Kroders, Māra Ķimele, Valentīns Maculevičs un citi. Vecā koka ēka tika nojaukta 1987. gadā un uzsākta jaunās celtniecība, bet pēdējos pāris gados jau notiek teātra rekonstrukcija. Teātris ceļ stabilu māju, iespējams, skaistāko pilsētā, kas būs iedvesmas vieta nākamajiem simt gadiem.
VALMIERAS TEĀTRIM VELTĪTĀS PASTMARKAS ZĪMOGOŠANAS NOTIKUMĀ piedalījās Valmieras teātra direktore Evita Ašeradena, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks un «Latvijas pasta» valdes loceklis Andris Puriņš. Ārijas Romanovskas foto