
Vai zāles segums kādreiz jau bija mainīts?
Pirmoreiz to mainīja 2016. gadā. Kocēnu novada pašvaldība bija iesniegusi projektu un saņēma atbalstu un finansējumu, daļu piemaksāja novada pašvaldība. Projekts bija diezgan sarežģīts, jo grīdas pamatā ir betons, kas tā ieklāšanas laikā 2005. gadā vēl īsti nebija izžuvis, tāpēc tam bija jāuzliek mitrumu necaurlaidīga materiāla kārtas, tām virsū lika skaidu plates un tikai tad virsējo segumu. Kādu pusgadu tas viss labi kalpoja, bet acīmredzot mitruma izturīgais slānis tomēr laida to cauri, un sākās problēmas – pēdējos trīs gados skaidu plates piebrieda un segums tās kopēja. Ja vīrieši florbolu spēlēja ātri, spēcīgi, tad bumbiņa ripoja gludi, bet, ja piespēle bija lēnāka un ne tik precīza, tad bumbiņa dažreiz palēcās.
PIRMIE TRENIŅI uz jaunā zāles seguma. Foto no Kocēnu apvienības Facebook lapas