
Sadarbībā ar Bertānu Valmieras basketbola skolu 1. un 2. klašu skolēni tikās ar Valmiera Glass/ViA basketbola komandas spēlētājiem, treneriem.
Šo tikšanos kopā ar basketbolistu un treneri Sandi Amoliņu plānojām jau krietni pirms notikuma, lai viss notiktu organizēti un pārdomāti. Skolēniem bija iespēja nostāties blakus mūsu pilsētas basketbola milžiem, uzdot jautājumus, saņemt atbildes un izmēģināt spēkus bumbas vadīšanā, koordinācijas un veiklības uzdevumos.
SATIKA savējos uz afišas un dzīvē. Skolēniem bija neviltota interese par basketbola spēli, par basketbolistu meistarību un treniņdarba nozīmi. Foto no skolas arhīva