Restorāns ne jau šāds tāds, bet par augstas kvalitātes pavārmākslu tikko saņēmis «Michelin» zvaigzni un kļuvis par pirmo restorānu Latvijā, kas iekļauts pasaules feinšmekeru ceļvedī, un pie reizes pacēlis mūsu valsts starptautisko reputāciju. Kurš katrs ēdinātājs šajā sarakstā netiek.
Komentētāji pret jauniešu lielo rocību izturējās ar neticību un aizdomām, bet vēl vairāk cilvēkus satrauca ēdienu cenas un mazās porcijas. Retie atgādinātāji, ka tā ir degustācija, nevis pieēšanās, palika nesadzirdēti laikam tāpēc, ka mums, latviešiem, ar ēdienu ir īpašas attiecības. Video parādīto ēšanu un dzeršanu visi ņēma par pilnu. Kāds bija aprēķinājis, cik cilvēkus varētu par to naudu pabarot, bet cits kliedza, ka tās ir divas pensijas un vispār par to naudu jau aunu var nopirkt!