
Vispirms pārvaldes priekšnieks izteica gandarījumu, ka Vidzemes reģionā panākta tik stabili droša situācija, ka, salīdzinot ar pārējiem reģioniem, reģistrēto noziedzīgo notikumu pie mums ir vismaz par trešdaļu mazāk. «Es katru nedēļu otrdienās atskaitos Valsts policijas vadībai par paveikto un to, kas mums reģistrēts, vidēji ir līdz 500 notikumiem nedēļā, bet tuvākajiem sekotājiem to ir ap 700. No 2023. gada 1. novembra strādājam jau nedaudz citādā formātā, mums vairs nav septiņi iecirkņi, kā bija agrāk, bet, apvienojot iecirkņus, lai būtu mobilāka un sasniedzamāka teritorija, esam vairs tikai trīs: Ziemeļvidzeme, kurā ietilpst Valka, Alūksne, Gulbene; Dienvidvidzeme – Madona, Cēsis; un Rietumvidzeme – Valmiera un Limbaži, sadalot tos nedaudz vairāk kā 70 tūkstošus šo teritoriju iedzīvotājus uz trīs, jo diemžēl, salīdzinot ar 2009. gadu, viņu skaits ir gājis mazumā par tādu kārtīgu Vidzemes 30 tūkstošu pilsētu.
TIKŠANĀS LAIKĀ. No kreisās – Simona Grāvīte, Imants Mitrošenko, Armands Āboliņš un Dmitrijs Kohanovs. Ārijas Romanovskas foto