Tā apskatoties, apkures sezona nav izmaksājusi tik daudz, kā biju domājusi. Mana māja Valmieras centrā, kur īrējam divistabu dzīvokli, ir nesiltināta, tajā aizvien ir vecie ribu radiatori, kuri neregulējas, un augstākais maksājums ziemā bija 136 eiro. Parēķinot, kopumā no rudens līdz tagad martam, tikai par apkuri ir samaksāti apmēram 550 eiro. Dzīvoklis ir bijis silts, brīžiem pat karsts, par to sūdzēties nevar. Protams, apkures izmaksas ir lielākas nekā mājām, kas ir siltinātas. Paziņai augstākais maksājums par apkuri ziemas mēnešos bija 50 eiro – tas ir siltinātā mājā Pārgaujā, tiesa gan, vienistabas dzīvoklī.
Gatavojoties jaunajai apkures sezonai
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.