
Vairāk par asins ziedošanu stāsta feldšere MARIJA KULAKOVA:
«Šodien esam ieradušies no Rīgas, esam divas ārstes, divas reģistratores, trīs medmāsiņas un šoferis. Tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu normālu donoru plūsmu. Donoru dienā gaidām visus asinsdonorus neatkarīgi no asinsgrupas, protams, vienmēr ir vajadzīga 0- asinsgrupa, jo tā der visiem, kaut gan cenšas asinis pārliet grupas ietvaros.
ASINIS ZIEDO ARĪ ARTŪRS NO MAZSALACAS. Ārijas Romanovskas foto