
Bieži vien līdz mācību stundas sākumam ir jāuzgaida, ir arī brīvstundas, pēc tam jāgaida autobuss, kas vedīs uz mājām, un mazākajiem – kad pakaļ atbrauks vecāki. Līdz šim gaidīšanai audzēkņi izmantoja skolas gaiteņus, visbiežāk «atpūšoties» savās mobilajās ierīcēs.
JAUNAJĀ ATPŪTAS ISTABĀ – (no labās) Vendija, Elīza, Līga, Anete un Annija. Ārijas Romanovskas foto