
Turnīru komanda sāka ar trim spēlēm apakšgrupā, kur tika gūta uzvara pret Jūrmalu un piedzīvoti divi zaudējumi – pret Livoniju un Mītavu. Pēc tam spēlē par piekto vietu otrajā čempionāta posmā pret Livonijas otro sastāvu piedzīvots sāpīgs zaudējums. Jāatzīmē, ka Fēniksa komanda visu šo spēli aizvadīja mazākumā.
Latvijas regbija čempionāta pirmo posmu 1. maijā Fēniksa regbisti noslēdza ceturtajā vietā.
TIK UZ PRIEKŠU! Uzbrūk Fēnikss. Jura Bērziņa Soma foto