
Maijs ir mēnesis, kad apkopojam padarīto mācību gada laikā. Šis gads ir bijis darbīgs, mūsu skolēni aktīvi piedalījušies mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos un sasnieguši ievērojamus rezultātus. Paldies par to jāsaka ne tikai skolēniem, bet arī skolotājiem, kuri ieguldīja savu darbu un laiku. Paldies jāsaka arī vecākiem, kuri palīdz un atbalsta, lai skolēni laikā nokļūtu galamērķī.
Dana Eglīte, Naukšēnu vidusskolas direktora p.i.,
Inga Gaile, direktora vietniece
NORDPLUS PROJEKTA MOBILITĀTE Igaunijā, Tallinā.