Tiek izgrūsta vējā milzu nauda, pretī saņemot kaut kādu statistiku, kuru retu reizi arī publisko, taču laikam jau biežāk noliek tā patālāk no reāli darāmajiem darbiem… Līdz nākamajai problēmai un nākamajam pētījumam.
Manuprāt, te varētu ietaupīt valsts mērogā ne vienu vien miljonu eiro, jo pietiek aizbraukt tepat uz Igauniju, lai ieraudzītu, kā un cik ātri mūsu kaimiņi dara lietas. Visticamāk, par pašu valsts naudu, tāpēc ar jēgu un – kā tagad modē apzīmēt – ilgtspējīgi.