
airāk stāsta atbalsta centra «Solis» vadītāja INA MIĶELSONE: «Mēs izlēmām piedalīties Brīvdabas muzeja gadatirgū, jo jau no pirmās dienas, kopš esam atvērti, domājam par to, ko pieaugušie pakalpojumā dara. Mēs veidojam dažādas skaistas un praktiskas lietas, kas patīk gan pašiem, gan ciemiņiem un apmeklētājiem. Vēlējāmies mūsu veidoto parādīt plašākai sabiedrībai, lai arī viņi redz, ka cilvēki ar invaliditāti spēj radīt brīnišķīgas lietas.
IESKATS BRĪVDABAS GADATIRGŪ, priekšplānā – Ina Miķelsone. Foto no «Solis» arhīva