
Vairāk stāsta Simona Šmidte, jaunatnes lietu speciāliste:
«No 4. jūnija mēs oficiāli atvērām Pop-up Jauniešu māju, ikvienam bija iespēja mazliet ielūkoties, kas šeit notiek, jo visu procesu atspoguļojām sociālajos tīklos. Pēdējie punkti uz i ir salikti, un šobrīd varam darboties. Sākotnēji sazinājāmies ar Vidzemes Olimpisko centru, kas apsaimnieko šo ēku Daliņos, un sadarbībā ar viņiem mums ir iespēja šeit būt. Iepriekš šī māja bija veca garāža, kas kalpoja par noliktavu, tā bija piekrauta ar dažādām mantām tik tālu, ka bija apmēram tikai 30 centimetru brīva vieta no sešu metru garas telpas.
POP-UP JAUNIEŠU MĀJA. Ārijas Romanovskas foto