
Viņa – Latvijā dzimusi ukrainiete no Limbažu puses, viņš – tīrais ukrainis no Viņņicas, kurš Latvijā nokļuvis no Igaunijas, kur pirms dažiem gadiem ieradies peļņā. Tagad abi kopā rosās nelielajā kafejnīcā Kanēlis, kas durvis vērusi tikai 11. maijā.
LAIPNI LŪDZAM MŪSU KAFEJNĪCĀ! Oksana Gamora un Oleksandrs Palamarčuks pie Kanēļa letes.