
Sēļu muižas muzikantus ilgu laiku vadīja Iveta Dukaļska, bet tagad apmēram gadu to vada UĢIS VĪTIŅŠ, kurš tur darbojas jau kopš pirmsākumiem. Tikāmies sarunā ar Uģi svētku noskaņās, un viņš pastāstīja ne tikai par Sēļu muižas muzikantu pirmsākumiem, bet arī par iemeslu, kāpēc viņi aizvien vēl tiekas un kopīgi muzicē.
Mazliet atskaties – kā šajos desmit gados ir gājis!
Pats sākums ir 2015. gada 12. decembrī, kad Sēļu muižas muzikantiem bija pirmais iznāciens pēc viena kopīgi pavadīta mēģinājuma. Kopā sanāca dažādi cilvēki, no kuriem līdz pat šodienai darbojas tikai viens – mūsu dziedātājs Zintis, kurš ir no pašas pirmās dienas.
SEPTEMBRĪ SĒĻU MUZIKANTI PIEDALĪJĀS PĻAUJAS SVĒTKOS Viktora Ķirpa Ates muzejā. Foto no Sēļu muižas muzikantu arhīva