
Šoreiz aicinājām viņu pastāstīt, kā ir pagājis šis gads gan viņai kā vadītājai, gan Valmieras SOS bērnu ciematam, kā arī par vasaras plāniem un asociācijas aktualitātēm.
Kā ir pagājis šis gads kopš mūsu pirmās sarunas?
Man ir gājis diezgan izaicinoši, sākot jau ar vides, pilsētas, cilvēku nomaiņu, – jau iepriekš minēju, ka neesmu valmieriete. Viens ir ielēkt ar entuziasmu, bet sanāk ik uz soļa sastapties ar jauniem izaicinājumiem un pārbaudījumiem. Ir nepārtraukti jāpielāgojas, un ir lietas, kuras vienkārši jāpieņem, kādas tās ir. Neslēpšu, novembrī man bija pirmā krīze un lūzums, jo tad apritēja gads, kopš stājos amatā.
ANITA VAIVODE. Ārijas Romanovskas foto