Būs bezmaksas koncerti un cita izklaidējošā programma, arī pilsētai kāds eiro tiks, jo svinētāji Valmierā ies gan veikalos, gan paēst, gan arī kaut kur gulēs, jo diez vai valmierieši var izmitināt visus ciemiņus. Tomēr lielākā problēma gan pērn, gan citus gadus ir bijusi automašīnu novietošana. Cilvēki atbrauc, svin svētkus, bet «Valletas» un Kultūras centra stāvvietās visiem vietas nepietiek. Parasti pilnas ir arī lielās «Maximas» stāvvietas gan virs zemes, gan pazemē. Un kur tad cilvēki savas automašīnas novieto?
Kur likt auto?
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.