
20 koncerti, pieveikti 3580 kilometri, braucot autobusā un kuģojot jūrā. Vasaras pilnbriedā, baudot, kā koristi mīļi saka, Irēnītes gardās pankūkas, ar siltām atmiņām atskatāmies uz aizvadīto sezonu. Sāksim ceļojumu!
Viens no atbildīgākajiem sezonas posmiem kā kora dalībniekiem, tā kora vadītājiem: Irēnai Zelčai, Rūdolfam Bērtiņam un Līgai Ivānei, bija iespēja kāpt uz skatuves dēļiem kopā ar leģendāro grupu «Labvēlīgais Tips»! Šo desmit koncertu laikā viesojāmies Vidzemes koncertzālē «Cēsis», koncertzālē «Lielais Dzintars» Liepājā, Valmieras Kultūras centrā, Koncertzālē «Gors» Rēzeknē un kopā sagaidījām Jauno gadu Rīgā, Ķīpsalas hallē. Grupas «Labvēlīgais Tips» koncerttūri noslēdzām 29. jūnijā Saulkrastos koncertā «Tiekamies pie Freda Saulkrastos!».
PĒC «LABVĒLĪGĀ TIPA» SEZONAS NOSLĒGUMA SAULKRASTOS.