
***
Cik ilgi jūs dzīvojat «Vīķkalnos»?
Dzīvoju šeit jau 15 gadus kopā ar savu vīru un meitu. Meita daļēji ir prom Rīgā, jo uzsākusi studijas. Es strādāju Valmierā, un mans vīrs – Rūjienā un Rīgā. Mēs esam tādi ceļotāji. Šeit mēs parādāmies tikai tā pagulēt (smejas).
Vai braukāšana nav sarežģīta?
Nē, jo mums abiem mūsu darbs patīk. Mans vīrs ir mūziķis, es esmu mediķe, un līdz ar to tas ceļš mums nesagādā grūtības. Mēs izmantojam šīs puses ceļu (rāda). Tas ir labāks nekā Lodes ceļš.
Mēs uz šo pusi nemaz nebūtu iedomājušies braukt, bet jūsu kaimiņiene Aija mudināja iegriezties pie jums.
Mēs kādreiz ar Aiju strādājām kopā pansionātā Lodē, bet tad es aizgāju prom uz Valmieras slimnīcu un viņa – uz Rūjas pansionātu. Abas vienlaikus.
LIENE ZEMZARE «Vīķkalnos»: Viņa neprot komandas un neko, viņa ir vienkārši mīļa. Ulda Rusmaņa foto