
Kārtējās sacensības – šoreiz pusapaļas jubilejas zīmē – šeit notika sestdien, 24. augustā, kad biedrības Burtnieks sportam un kultūrai rīkotajā pasākumā kopā ar saviem saimniekiem šeit dažādās distancēs sacentās teju 30 dažāda lieluma, vecuma un arī dažādu šķirņu suņi. Pati galvenā pasākuma vadītāja, protams, bija pati Lolita, par skrupulozu tiesāšanu gādāja viņas kolēģe – pieredzējusi kinoloģe Laura Eglīte, palīgos bija arī vēl viena no laukuma izveidošanas iniciatorēm Ingrīda Tauvēna. Ar Lolitu neliela saruna sacensību pauzē.
KATRAI SAVS DARĀMAIS. Sacensību starpbrīdī Lolita Kaimiņa (vidū) raksta diplomus, Laura Eglīte (no labās) vēlreiz pārbauda rezultātus, bet Ingrīda Tauvēna kārto porcijās bagātīgo balvu klāstu. Kitijas Līgates foto