
«Viņas vadītās stundas ir aizraujošas, radošas un iedvesmojošas, bet dalība konkursos un olimpiādēs skolēniem paver jaunas iespējas un izaicina. Lepojamies no sirds,» sacīja ģimnāzijas direktore Ilva Lakuča.
Ar skolotāju «Liesma» tikās oktobrī, kad jau bija zināms, ka balva nopelnīta, tā tikai vēl būs jāsaņem no Valsts prezidenta rokām.
NEAIZMIRSTAMS BRĪDIS skolotājas karjerā. Ciemošanās Rīgas pilī un brīnišķīgi padarītā apliecinoša balva. Attēlā Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs, skolotāja Guna Taube (no labās) un ģimnāzijas direktore Ilva Lakuča.