Proti, par to, ka Ministru kabineta locekļiem ieilgušas valdības sēdes laikā Ministru kabineta kafejnīcas viesmīlis pienesa kafijas tases.
Atbilstīgi sociālo tīklu lietotāju, opozīcijas frakcijas «Solidaritātei» un virknes sazin kādu ekspertu domām, pēc savas kafijas ministri var aizstaigāt arī paši (un visu laiku to arī ir darījuši), bet kafijas pasniegšana sēdes laikā ir viena vienīga buržuāziska greznība, papildus izdevumi un kas tikai vēl. Beidzās šis notikums ar premjerministres Evikas Siliņas taisnošanos valsts televīzijā. Un paziņojumu, ka vairs nekad un nemūžam un ka turpmāk ministri pēc savām kafijas krūzītēm ies pakaļ paši.