Atkal «paši vien esam vainīgi»: būtu pie Saeimas sapulcējies vismaz tūkstotis, nevis daži desmiti cilvēku, varbūt Evika Siliņa un viņas ministri vismaz nedaudz sabītos. Tagad Ministru prezidente jūtas pat droša apgalvot, ka bankas nestrādā pietiekami efektīvi ar mūsu nākotnes pensiju otrā līmeņa uzkrājumu. (It kā valsts to prastu labāk – tās kritiķi brīdina, ka pensiju pirmā līmeņa saistības ilgtermiņā nav izpildāmas.) Gluži vai viņai un Finanšu ministrijai atradies vēl viens aizbildinājums, kāpēc kredītiestādes apliekamas ar virspeļnas nodokli.
Vēlas apcirpt kārtējo «ceļu fondu»
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.