
Par to, ka iecerētais process beidzot sācies, gandarīts ir Liesmas nupat pirmdien uzrunātais Arnis Seņkāns, Vidzemes Laivu saimnieks.
Cik gadu šie pamatiņi gaidīja uz augšāmcelšanos?
Būs kādi trīs četri gadi, tur jāskatās atpakaļ vēsturē.
Cik vietām te kopumā viss domāts?
Mājiņas būs četras. Vēl tur, stūrītī, domāta arī lapene – kafejnīca ar skatu uz ezeru. Atsevišķi būs arī reģistratūra, nu, tāds štābiņš. Iespējams, projektā vēl būs kādas izmaiņas un šis namiņš būs nedaudz lielāks par redzamo pamatu zonu.
Visās vietās jau inženiertīkli pievilkti?
Jā, tas ir izdarīts. Ūdensvada un kanalizācijas pievadi savā vietā. Esam jau tikuši pirmajiem diviem namiņiem līdz spāru svētkiem – lūk, vainagi korēs!
VĒL TAPŠANAS STADIJĀ. Pirmajiem diviem namiņiem Vidzemes Laivu teritorijā jau spāru svētki, vēl divus plānots būvēt (pa kreisi, ezermalas virzienā).