
Laikos, kad pēc automašīnām rindu gaidīja gadiem, motocikls bija samērā viegli pieejams. Arī tajos laikos bija «dullie», kuri ģimeņu kompānijās ar mocīšiem izbrauca Gruzijas kara ceļu, arī uz Krimu ir izlaiduši. Tās atmiņas viņiem neviens neatņems.
No bērnības atceros zilo dūmu migliņu, kad tētis izbrauca no pagalma. Arī paša pirmais nopelnītais transporta līdzeklis bija motocikls JAWA. Ar to braucu, jo bija kur jānokļūst, nemaz nepiedomādams par braukšanas sajūtām. Kad parādījās mašīna, tad motocikls stāvēja, nolikts garāžā. Reizēm gan uzplaiksnīja doma, ka vajadzētu savest kārtībā, bet nebija ne naudas, ne laika…
Foto no personīgā albuma