
Vienkāršāk sakot, ēkas daļā, kuru daudzi valmierieši iepriekš zināja kā pie slimnīcas esošu sporta un kultūras namu, tagad radīta lieliska iespēja būt par pacientu vai klientu, lai atgūtu veselību vai to savlaicīgi uzlabotu, spēcinātu. Savulaik dziedāšana, dejošana un svinēšana notika vienā stāvā, tagad rehabilitācijas pakalpojumi, speciālistu konsultācijas būs pieejamas divstāvu ēkā.
ATKLĀTS JAUNAIS VIDZEMES REHABILITĀCIJAS CENTRS. Svinīgā lentes griešana, klātesot veselības ministram Hosamam Abu Meri, EK pārstāvniecības Latvijā vadītājas vietniekam Andrim Kužniekam, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājam Jānim Baikam, slimnīcas valdes priekšsēdētājam Uģim Muskovam un jaunā Vidzemes Rehabilitācijas centra vadītājai Kristīnei Matukai. Ārijas Romanovskas foto