
Pirmdienas rītā autobuss piestāj pieturā un no tā izkāpj daudzi J. Endzelīna Kauguru pamatskolas skolēni. Sabiedriskais transports viņus atvedis uz viņu skolu, un daudzi braukuši tieši no pilsētas. Kāpēc? Jā, kādam lielajās skolās, lielajās klasēs ar mācīšanos gājis tā pagrūtāk, bet daudzi šo skolu deviņus gadus sauc par savu tāpēc, ka tieši šeit vislabāko izglītību ieguvuši viņu vecāki, vecvecāki. Daudziem tieši šī skola bijusi izvēle, lai attīstītu katru varēšanu, katru talantu. Kas palīdz? Vide, attieksme, kāda valda skolā, un, protams, zinoši skolotāji.
LAIMĪGI CILVĒKI mums jāaudzina, jo tad viņi pieķersies savam pamatam – mājām, skolai, savai valstij! Jā, mums vajag zinātkāru, bet arī laimīgu sabiedrību,» saka skolotāja Mārīte Bisniece, kura svētku brīdī ir kopā ar audzināmo klasi. Ārijas Romanovskas foto