
Rencēnos pie skolas tika iekārtotas tējas augu dobes, bet jūnijā desmit mūsu skolas audzēkņi devās uz Somiju, lai kopā ar somu skolēniem īstenotu iecerēto – 10 mācību un dažādu aktivitāšu pilnas dienas!
Šajā rudenī, turpinot Rencēnu pamatskolā iesākto projektu Erasmus+, no 2. līdz 15. oktobrim notika mūsu skolas skolēnu grupas mobilitātes brauciens uz Horvātiju. Tajā iesaistījās astoņi jaunieši no sestās līdz devītajai klasei un divas skolotājas.
Brauciena mērķis bija iepazīt dabas ainavu daudzveidību Horvātijā, pētīt augus šajā valstī un to izmantošanas iespējas.
PIE IESPAIDĪGIEM ŪDENSKRITUMIEM. Rencēnieši oktobra projekta laikā daudzu ūdenskritumu zemē Horvātijā. Foto no Erasmus+ projekta Rencēnu pamatskolas arhīva
Indra Goba, Indra Mūrniece,
Rencēnu pamatskolas skolotājas