Protams, mazliet žēl, ka ziema ar sniegu tā īsti nebija aplaimojusi. Man šķiet, ka sniegu visvairāk gribas, kad ir Ziemassvētki – lai viss ir tīrs un balts. Alūksnes pusē gan mazliet tāda kā pūdercukura kārtiņa bija uzsnigusi, bet tā ātri vien nokusa. Un Jaunais gads bija jāsagaida teju gumijas zābakos, jo vienu brīdi lietus tā lija, ka plīkšķēja vien, un pagalms bija nevis sniegots, bet gan vienos vienīgos dubļos. Tomēr nav jau pirmais un, domāju, nav arī pēdējais gads, kad svētki bez sniega.
Svētki un ikdiena paiet bez sniega
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.