Politiskā krīze ar straujo valdību maiņu arvien vairāk atklājas kā mums vispārēju atvieglojumu atnesis atrisinājums. Gan ar vieglu īgnuma kārtiņu pārklāts: «Ko jūs tur tik ilgi knosījāties, ātrāk nevarējāt izbeigt to skandālšovu?» Tagadējais Ministru kabinets prot būt biedrisks (pat ja tikai ārēji), jo apzinās, ka turpmāk vairs partijām ar savstarpēju ķīvēšanos punktus nenopelnīt. Tautai, pie svētku ugunskuriem vai dzīru galdiem sēžot, tādēļ mierīgāks prāts un labāks garastāvoklis. Parunāt taču pie tiem var arī par daudz ko citu – vai tad nu vienmēr tikai valdība jālamā?
Līksmāka līgošana, kad valsts piekārtota!
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.