
Un tad mēs uzzinājām, ka mums katram ir savs Blaumanis, tik ļoti savs, ka pat grūti ieraudzīt īsto. Varbūt tāpēc kāds atkal pārlasīja it kā sen zināmos tekstus, bet pilnīgi noteikti daudz par to tiek domāts, un tas ir skaisti,» tā, tiekoties ar savu kolektīvu 103. sezonas noslēgumā, kad nospēlētas pēdējās «Skroderdienas Silmačos», sacīja Valmieras teātra direktore Evita Ašeradena, atgādinot, ka aizvadītajā teātra sezonā liels akcents likts uz izrāžu vizualitāti, kā arī uz pirmatskaņojumiem un darbu pirmiestudējumiem.
ZINĀMS, ka Valmieras teātrī arī nākamos vasaras saulgriežus varēs ielīgot kopā ar «Skroderdienām Silmačos». Tik skaists bija šīs un būs arī nākamās sezonas noslēgums. Matīsa Markovska foto