Ko darīt ar valsti, kas šodien izvēlas nacismu un genocīdu? Saka, ka saskaramies ar rašismu, nu, būtībā jau tas pats nacisms vien ir, ja paraugāmies kontekstā.
Zināju par zvērībām pret ebrejiem, čigāniem Otrā pasaules kara laikā. Nezināju, ka 1942. gadā par nacistu upuriem Latvijā bija kļuvuši vairāk nekā 400 garīgi slimi cilvēki, kas ārstējušies, dzīvojuši Ģintermuižā un tuvējā mežā nogalināti.
Ar ko šāda nogalināšana meža vidū, izrakta masu kapa malā, atšķiras no cilvēku nonāvēšanas autobusā, dzemdību namā, bērnu slimnīcā, dzelzceļa stacijā? Simtiem ukraiņu tā nogalināti. Pilsētu centros, kur nav frontes līniju.