Pieļauju, ka Valsts prezidents skaidri apzinājās savu liekulību. Viņš pats taču ir strādājis citās valdībās un daudz ko tajās paveicis – turklāt krietni citādākos, par šiem grūtākos laikos. Arī tad, kad mūs mocīja kovids, «jostu savilkšana» vai bailes no Pleskavas pusē rūcošiem tanku motoriem. Zina, kas ir īsts valdības darbs, kas – muļķa laišana un izvairīšanās no atbildības.
Rinkēvičam noteikti par mums visiem ir skaidrāk un skaudrāk redzams, ka šā brīža valdība ir pašapmierinātu slīmestu banda. Taču no politiķa, kura ievēlēšana valsts galvas amatā radīja tagadējo koalīciju un tās Ministru kabinetu, ir neiespējami sagaidīt, ka viņš «dāmai ar sunīti» (gadumijā pamanījāt?) publiski pateiktu «Sēdies, Siliņa, divi!» Tad Rinkēvičam nāktos publiski uzņemties savu atbildības daļu par valdības mazspēju.