
Mūsu iemīļotā «Jurta» jau trešo gadu sagaidīja mūs ar iekurinātās malkas sprakšķēšanu.
Ar uzrunu pasākumu atklāja VISK «Stars S» prezidente Sandra Vilne. Izteicām mūsu sirsnīgu paldies Sandrai. Pateicoties viņas pacietībai un neatlaidībai, mūsu «Stariņš» vēl pastāv un pasākumi notiek. Paldies mūsu prezidentei arī par sagādātajām dāvanām! Dāvanu dalīšanā piedalījās mūsu ikgadējais atraktīvais Salavecis (Artjoms!).