Pārlasīju savu pērngada vēstījumu Tev, lasītāj, un teikšu, kā ir: šobrīd man ir vēl grūtāk censties prātā saskrāpēt kādu optimistisku noti. Tur diemžēl rosās tikai grēmas, vaimanas un roku lauzīšana, redzot valsts politikas nepielūdzamo pārkārtošanos priekšvēlēšanu vajadzībām. (Atšķirībā no 84 procentiem Eirobarometra aptaujā izvaicāto Latvijas iedzīvotāju, kuriem šis gads šķiet pietiekami labs.) Taču to jau Tu būsi tāpat pamanījis un, šķiet, pat ar manu vaimanoloģiju jau samierinājies…
… toties Latvijai ir “Oskars”!
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.