Tomēr, tā ciešāk palūkojoties uz to, kas notiek apkārt, rodas jautājums – vai tiešām? Viena lieta ir tāda, ka veikalos apģērbi mainās sezonāli, pie tam iepriekšējās sezonas drēbes izpārdodot. Tas tā kā, šķiet, piederas pie lietas, ka ziemā mums īsti nevajag plānu vasaras bruncīti un vasarā – siltu ziemas kombinezonu. Un, kā mainās sezona, tā modē nāk pavisam kas cits. Ir jau, protams, tie, kas uz jaunās sezonas drēbju pirkšanu nemaz tā neraujas, ir, kas stāv rindā. Protams, ja ir iegādātas labas, kvalitatīvas drēbes, kas arī maksā smuku ciparu, tad jau tā nemaz negribas katru sezonu tās mainīt. Ja ir nopirkts kāds ātrās modes ražojums, kas pēc pirmajām divām mazgāšanas reizēm izbalē vai saiet bumbulīšos un vairs neizskatās tik labi, tad tā, protams, ir cita runa.
Pirkt, pirkt un vēlreiz pirkt…
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.