
Valmieras muzeja Izstāžu un pasākumu nodaļas vadītāja Arta Rozīte stāsta: «Mēs uz Valmieras muzeju esam atveduši nedaudz vasaras. Ārā ir drēgns un lietains, tāpēc mazliet gribas pasapņot par vasaru un atvaļinājumu, jo domāju, ka daudzi no mums atvaļinājuma laikā vēlas aizbraukt pie jūras. Un šobrīd ir īstais laiks vismaz gleznās papriecāties par jūru. Šī izstāde nāk kā ieteikums no tautas, mums pastāstīja, ka ir fantastiska māksliniece Baiba Apsīte, kurai ir brīnišķīgi darbi, es tos apskatīju, un mēs uzaicinājām viņu uz Valmieras muzeju.»
IZSTĀDES ATKLĀŠANĀ. Baiba Apsīte kopā ar arfisti Elizabetu Lāci. Ārijas Romanovskas foto